Şanlıurfa halk ekmek üretimi için geri sayımlar

şanlıurfa halk ekmek
şanlıurfa halk ekmek
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Belediyeciliğin en güzel örneklerinden biri olan ve ülkemizin bazı illerinde şuan hizmet sunan halk ekmek fabrikaları vatandaşa daha ucuza ekmek satışını planlıyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün yaptığı girişimler sonucunda Organize Sanayi Bölgesinde halk ekmek üretimi için fabrika inşaatı başlatılmıştı. Şanlıurfa’da Halk ekmek üretimi için geri sayım devam ediyor. Edinilen bilgilere göre 35 farklı büfede satışa sunulacak olan halk ekmek çok yakında vatandaşların hizmetinde olacak.

Proje sadece Halk ekmek üretimi ile sınırlı değil elbet. Belediyeye ait alanda Buğday ekiminin yapıldığı, yetişecek ekmeklik buğdaylar hayata geçirilecek olan Halk Ekmek Fabrikasında ekmeğe dönüşerek Şanlıurfa’da bulunan vatandaşlar için ekmeğe ulaşımın daha kolay olması hedefleniyor.

Geçtiğimiz yıl aynı alanda ekim yapan ve hasat döneminde büyük bir verim elde etmeyi başaran Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi hasadı yapılan buğdayları ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtımını gerçekleştirdi.

Şanlıurfa halk ekmek üretimi için geri sayımlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

HaberUrfa ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!